Jaro U Fořta

S příchodem jara vítáme všechny naše stávající, ale i budoucí klienty a zákazníky areálu U Fořta.

Kde jinde začít, nez u symbolu Národního Parku České Švýcarsko - Pravčické brány, která je od 1. dubna přístupná každý den od 10 - 18 hodin. Dalším krásným zážitkem v Českosaském Švýcarsku je plavba na lodičkách říčkou Kamenice. První lodičkou se můžete svézt již 25. března. Na výběr je Edmundova anebo Divoká soutěska, ale rozhodně bychom Vám doporučili obě dvě pramice. Důležitá informace! Do 29. dubna probíhá oprava na trase do Divoké soutěsky, tudíž přístupová cesta z Mezní Louky po modré bude uzavřena. Náhradní variantou je cesta po silnici z Mezní Louky na Meznou a dále dolů do soutěsek, případně směr z Edmundovy soutěsky. Výhodou této komplikace je cesta na Divoké soutěsce tam i zpět za cenu jednoho směru.

Od 1. května také opět vyjíždí vyhlídkový historický autobus,  který Vám pomůže přiblížit se k nejkrásnějším turistickým místům od Pravčické brány po most v Bastei či pevnosti Kőnigstein v Saském Švýcarsku.

Nejen tyto, ale i mnoho dalších užitečných rad, včetně možnosti nákupu map a suvenýrů, najdete v našem infocentru na Mezní Louce. Mnoho šťastných kilometrů a úsměv na cestách Vám přeje celý náš tým U Fořta.