Masážní procedury

Masáž lávovými kameny

Přirozená schopnost kamenů udržet teplotu činí toto ošetření nejen neuvěřitelně uvolňující, ale i ozdravující. Vychutnejte si jedinečný moment perfektní relaxace, klidu a harmonie.

30 min               450,- CZK                                       60 min               800,- CZK                90 min               1.200,- CZK

 

Havajská masáž – Lomi-lomi

Exotická masáž za zvuků havajské hudby, která  má příjemně energizující účinek, dodá tělu, pokožce, ale i duši vitalitu a novou energii. Označovaná za „Perlu mezi masážemi“.

30 min                 500,- CZK                          60 min              900,- CZK                   90 min             1.300,- CZK 

  

Klasická relaxační masáž

Relaxační uvolňující masážní technika pro tělo a mysl. Je vhodná nejen jako pomoc od bolesti, ale také jako účinná a příjemná prevence.

25 min                 350,- CZK                         90 min            1.100,- CZK                                   

60 min                 700,- CZK                        120 min            1.300,- CZK

        

Cílená masáž

Technika zaměřená na konkrétní problémy…bolesti kloubů, zad a krční páteře apod.  Kombinace několika masérských technik a přístroje STARVAC  se zaměřením na odstranění pohybových problémů a chronických bolestí s maximální účinnosti v co nekratší době.

 

30 min                400,- CZK                           60 min                         750,- CZK                         90 min           1.100,- CZK

 

Holistická candle masáž                                                                                                                                 

Luxusní masáž navozující hluboké uvolnění celého organizmu a hlavně dobití nové a pozitivní energie. Je to skutečný smyslový aromaterapeutický zážitek.

30 min                 550,- CZK                           60 min                        1.000,- CZK                         90 min          1.400,- CZK 

 

Nord masáž / Nord Massage

Masáž určená především mužům, která má uvolňující, drenážní a regenerační účinky. Technika prováděná přístrojem STARVAC, přináší nejen úlevu při svalovém napětí, ale také prokrvuje a regeneruje pokožku čímž působí také jako účinná a příjemná prevence.

30 min                  400,- CZK                           60 min                        800,- CZK                          90 min                  1.200,- CZK

 

Breussova masáž

Jemná metoda působící na svaly kolem páteře, kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nerv.

25 min                 350,- CZK

 

Lymfatická masáž

Aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému…jeden z nejúčinnějších pomocníků v údržbě lymfatického systému.

 60 min                600,- CZK                              120 min       1.100,- CZK             40,- CZK návleky

 

 Spa mélange

Terapie patřící mezi nejoblíbenější pro svůj relaxační účinek. Spojením masáže dle vašeho výběru a masáže obličeje dochází k maximálnímu uvolnění, celkové relaxaci a odstranění únavy a bolesti.

60 min            od / von / from   700,- CZK        do / bis / to    1.100,- CZK

90 min           od / von / from 1.100,- CZK        do / bis / to   1.650,- CZK

 

Masáž obličeje

Mnoha generacemi prověřená masáž, která kromě výrazného kosmetického efektu, hluboce uvolňuje naší psychiku, snižuje stres, zvyšuje koncentraci a jasnost myšlení.

20-30 min            350,- CZK

 

Holistická candle masáž obličeje

Navozuje hluboké uklidnění, umocňuje duševní a fyzickou pohodu a celkově harmonizuje. Použité omlazovací techniky představují účinný anti-ageing přirozenou cestou.

20 - 30 min          400,- CZK

 

Lymfatická masáž obličeje a dekoltu

Speciální metoda, která efektivně působí na obličej, vyhlazuje, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy.

30 min                 400,- CZK

 

Soysoy ošetření a masáž obličeje

Speciální procedura na obličej, s produkty obsahující sóju a rýži (bez geneticky upravených komponentů). Obnovuje strukturu pokožky obličeje, činí ji hladkou, zvyšuje její hydrataci, elasticitu a vyhlazuje vrásky. Provádí se dva druhy masáže, kosmetička používá energické motýlí pohyby rukou. Doporučeno klientkám od 35 let.

30 min                500,- CZK      

Kategorie: